10 urodziny naszego polskiego lasera diodowego SmartM

Drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele naszej firmy i lasera SmartM

W miniony weekend świętowaliśmy jubileuszowe, 10 urodziny naszego polskiego lasera diodowego SmartM.

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi chwilami z tej wspaniałej uroczystości, której oprawę muzyczną uświęcił zespół muzyczny Backstage Acustic.

Wieczór rozpoczęliśmy chwilą wzruszeń i wspomnień. Razem z naszym Prezesem Panem Marcinem Pokorą przewinęliśmy filmową podróż przez te dziesięć lat, pełną wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Dziękujemy, że byliście z nami na każdym etapie tej niesamowitej podróży. Świadectwem naszej wspólnej drogi są setki wyprodukowanych laserów, ich instalacje na całym świecie nie tylko w Polsce, miliony przejechanych kilometrów, tysiące rozmów i uścisków dłoni.

W trakcie uroczystości zostały przekazane nagrody-statuetki Gwiazdy dla niektórych pracowników. Gwiazdy Lasotronix otrzymało pięć osób za wkład pracy w rozwój firmy. Jesteśmy pewni, że to wzruszające i pełne emocji wydarzenie nie tylko motywuje nagrodzoną osobę do dalszego zaangażowania, ale również inspiruje pozostałych do osiągania wyższych celów zawodowych.

Nasza firma to nie tylko zespół pracowników, ale prawdziwa rodzina, gotowa wspólnie świętować każdy sukces i pokonywać każde wyzwanie. Ten magiczny wieczór był czasem nie tylko wspomnień, ale także okazją do planowania przyszłości. Razem patrzymy w przód z optymizmem i gotowością do kolejnych dziesięciu lat pełnych nowych projektów, innowacji i inspirujących wyzwań. Nasz laser zmienia się z każdym rokiem. Inspiracją do zmian i potrzebą ich wdrożenia jesteście Wy nasi Klienci i Partnerzy.

Powrót